TÜM TERAZİ VE ÖZEL TARTIM SİSTEMLERİNİZE ÖZEL SATIŞ, BAKIM, SERVİS, TAMİR, ONARIM VE PROJELENDİRME DESTEĞİ SUNUYORUZ.

SATIŞ

Tartım sistemlerimizle işinize en uygun çözümü, marka ve model alternatifleriyle size sunuyoruz. Otomasyonunuzda en verimli kullanacacağınız sistemi belirliyor, kurulumunu yapıyor ve kullanım eğitimini veriyoruz.

SERVİS

Eğitimli teknik kadromuz ve güçlü yedek parça desteğimizle dijital terazi ve tartım arızalarınıza hızlı sürede çözüm üretiyoruz. Dilerseniz periyodik bakım servisimiz ile tartım sistemlerinizin uzun ömürlü, doğru ve hassasiyetle çalışmasını sağlayabiliyoruz.

TAMİR

Tedarikçisi ve yetkili servisi olduğumuz markaların tüm onarım hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Ayrıca üretim reaktörleri tartım cihazları, dolum makinaları ve silo kantarları gibi özel projelerin de tamirlerini yerinde veya fabrikamızda gerçekleştiriyoruz.

PROJE

Mühendislerimiz tarafından inovasyon odaklı geliştirilen dijital terazi ve tartım sistemlerimiz, üretiminize değer katacak her detayı titizlikle çalışarak otomasyonunuza en uyumlu çözümü sunuyoruz. İşinize uygun sistemin üretimini yapıp kurulumunu gerçekleştiriyoruz.